vitinka-6 vitinka-03-kiddy staklo-03 staklo-07 staklo-1 pet-02 pet-03 pet-1 pet-15

Javni konkurs za prijem u radni odnos - Komercijalista - Tuzla

01. 08. 2019

vitinka-javni-konkurs-za-prijem-u-radni-odnosjpg

Privredno društvo Vitinka AD Zvornik, proizvođač prirodne mineralne i izvorske vode,
raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Komercijalista

Opis radnog mjesta:

  • sprovodi planove prodajena teritoriji za kojuje zadužen,
  • vrši prodaju proizvodadirektnim i indirektnim kupcima,
  • obilazi kupace po utvrđenoj rut karti na teritoriji za koju je zadužen,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Opšti uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Druge važne kompetencije:

  • Planiranje i organizovanje,
  • Timski rad,
  • Usmjerenost ka rezultatu,
  • Inicijativa,
  • Komunikativnost,
  • Fleksibilnost i
  • Inovativnost i kreativnost.

Nudimo vam:

  • Mogućnost rada u velikoj domaćoj kompaniji,
  • Stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju,
  • Rad u ugodnoj atmosferi.

Rok za podnošenje prijava je 20 dana.

Sve Vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom možete poslati na e-mail adresu: konkurs@vitinka.com.

Mjesto rada: Tuzla

Broj radnih mjesta: 1

[ PREUZMI DOKUMENT ]

OSTALE VIJESTI