vitinka-6 vitinka-03-kiddy staklo-03 staklo-07 staklo-1 pet-02 pet-03 pet-1 pet-15

Javni konkurs - Asistent prodaje KA/mini TT otvoren do 15.12.

02. 12. 2020

vitinka-javni-konkurs-za-prijem-u-radni-odnosjpg

Privredno društvo Viva coraspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Asistent prodaje KA/mini TT

Opis radnog mjesta:

lprati rad komercijalista i pozicioniranost proizvoda, te sačinjava izještaje o istim,

lvrši praćenje i analizu konzumiranja svih proizvoda iz grupe proizvoda koje prodaje Poslodavac,

lvrši neposrednu superviziju tržišta, dva do četiri puta godišnje,

lučestvuje u predlaganju i uvođenju novih proizvoda na tržište,

lizrađuje kalkulacije cijena proizvoda,

lučestvuje u izradi komercijalinih ugovora sa KA i Mini TT kupcima,

lprati plan prodaje i stvarni trend prodaje pojedinih proizvoda te na osnovu dobijenih podataka izrađuje projekciju prodaje proizvoda u narednom periodu,

lobavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Opšti uslovi:

lVSS/VŠS/SSS,

lvozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,

ldobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

lDruge važne kompetencije:

lizražen smisao za verbalno i pisano izražavanje,

lizražene pregovaračke sposobnosi ,

lproaktivan pristup rješavanju problema,

lsamostalnost u radu i sposobnost jasnog definisanja prioriteta,

lopšta zdravstvena i psihomotorna sposobnost.

lNudimo vam:

lstalni radni odnos i stimulativna primanja,

lmogućnost napredovanja,

lprofesionalno i dinamično radno okruženje,

lkontinuirano usavršavanje i edukaciju.

Rok za podnošenje prijava je 20 dana.

Sve Vaše prijave, koje treba da sadrže:

lbiografiju,

lmotivaciono pismoi

leventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

možete poslati na e-mail adresu: konkurs@vivaco.ba.

Kandidati koji na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.

Mjesto rada:Banja Luka

Broj radnih mjesta: 1

OSTALE VIJESTI